fbpx

Przemiana myślenia – Metamorfoza Umysłu – Wielkopostne głębokie doświadczenie działania Boga.

[Wielkopostne dni skupienia ONLINE] 

Każdego dnia o 5:00 (pon, wt, śr) dostaniesz maila z przygotowanym materiałem na cały dzień.

Do śniadania lub w każdym innym czasie zapraszam na NAUCZANIE – premiera o godzinie 6:00 dostępna dla Ciebie w dowolnej godzinie dnia.

Zakończysz każdy dzień MEDYTACJĄ WIECZORNĄ, które dostępne będą od 19:00

W środę o 20:00 możesz dołączyć do MODLITWY ONLINE na żywo, podczas której będzie modlitwa o uzdrowienie, słowo prorocze i modlitwa wstawiennicza w intencji wszystkich biorących udział w Wielkopostnych Dniach Skupienia.

To będzie czas radosnego przygotowania w Twoim domu na świętowanie zwycięstwa nad śmiercią Jezusa Chrystusa.

Dni skupienia odbędą się 4 – 6 kwietnia na zamkniętej platformie, a Ich uczestnicy będą dostawać wszystkie materiały mailowo.

Kim jest Dr Anna Saj?

Dr Anna Saj jest autorką trzech książek. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w każdy możliwy sposób. Jest autorką stacjonarnego Kursu Przemiany Myślenia – Metamorfoza Umysłu.

Od dwóch lat prowadzi mentorski program, w którym uczestniczy kilkaset osób – Wieczory Metamorfozy Umysłu. Prowadzi profil na Facebooku i Instagramie i ma własny kanał na YouTube. Jest zaangażowana w misję wspierania kobiet i budowania dialogu między pokoleniami. Pracuje również indywidualnie z klientami, pomagając im w procesach zmiany.

Dzięki niej wielu z nich przeszło drogę od marzeń do ich realizacji. Jest mentorem dla wielu. Pomaga w rozwoju osobistym, ponieważ jest certyfikowanym coachem i terapeutą.

Jako doktor nauk teologicznych oraz lider w międzynarodowej organizacji – Instytut Ewangelizacji Świata ICPE jest partnerem w rozwoju duchowym. Pomaga klientom pokonywać trudności w codziennym życiu osobistym i zawodowym. Jest żoną, mamą sześciorga dzieci, babcią siedmiorga wnucząt. Od 30 lat prowadzi swój biznes, co dało jej ogromne doświadczenie na polu zarządzania zasobami ludzkimi.

Często powtarza: „Moją misją życiową jest inspirowanie, motywowanie i zachęcanie. Zależy mi na tym, aby wyszło na jaw to, kim naprawdę jesteś. Chcę Ci pomóc w tym, abyś odkrył swoją misję i żył według planu. Jesteś cudem!”.