fbpx

Zrób to teraz! Dlaczego odkładamy rzeczy na później?

[Bezpłatne Szkolenie ONLINE] 

Dowiesz się o 3 krokach, które pomogą Ci wyznaczyć swoje cele

Pokaże Ci metodę, abyś miał większe Poczucie Własnej Wartości, które zwiększy Twoją produktywność.

Utknąłeś w jakimś przedsięwzięciu? – zdradzę Ci sekret najprostszego pierwszego kroku, który spowoduje, że ruszysz z miejsca! Wykonało go wielu moich klientów, a Ty możesz go zrobić zaraz po Szkoleniu.

Nauczę Cię jak pokonać strach przed niedokańczaniem rzeczy, które zacząłeś.

Pokaże Ci jak opanować swój kalendarz, tak aby poprawiły się Twoje relacje z najbliższymi.

Pokaże Ci 3 psychologiczne “wspomagacze” dla Twojego mózgu, które pomogą  Cię, kiedy pojawi się kryzysowy moment.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się 29 kwietnia 20:00 na zamkniętej platformie szkoleniowej.

Kim jest Dr Anna Saj?

Dr Anna Saj jest autorką trzech książek. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w każdy możliwy sposób. Jest autorką stacjonarnego Kursu Przemiany Myślenia – Metamorfoza Umysłu.

Od dwóch lat prowadzi mentorski program, w którym uczestniczy kilkaset osób – Wieczory Metamorfozy Umysłu. Prowadzi profil na Facebooku i Instagramie i ma własny kanał na YouTube. Jest zaangażowana w misję wspierania kobiet i budowania dialogu między pokoleniami. Pracuje również indywidualnie z klientami, pomagając im w procesach zmiany.

Dzięki niej wielu z nich przeszło drogę od marzeń do ich realizacji. Jest mentorem dla wielu. Pomaga w rozwoju osobistym, ponieważ jest certyfikowanym coachem i terapeutą.

Jako doktor nauk teologicznych oraz lider w międzynarodowej organizacji – Instytut Ewangelizacji Świata ICPE jest partnerem w rozwoju duchowym. Pomaga klientom pokonywać trudności w codziennym życiu osobistym i zawodowym. Jest żoną, mamą sześciorga dzieci, babcią siedmiorga wnucząt. Od 30 lat prowadzi swój biznes, co dało jej ogromne doświadczenie na polu zarządzania zasobami ludzkimi.

Często powtarza: „Moją misją życiową jest inspirowanie, motywowanie i zachęcanie. Zależy mi na tym, aby wyszło na jaw to, kim naprawdę jesteś. Chcę Ci pomóc w tym, abyś odkrył swoją misję i żył według planu. Jesteś cudem!”.