fbpx

Jak stworzyć unikalną relację z nastolatkiem, bez krzyków, złości i karania? Poznaj pięć błędów, które popełniają dobre mamy i ciesz się zmianą swojego dziecka. [BEZPŁATNE SZKOLENIE]

Nauczę Cię 7 właściwych sposobów komunikacji niewerbalnej z nastolatkiem.

Przeprowadzę Cię przez test sprawdzający, jakie przekonania wpajasz swojemu dziecku.

Wyposażę Cię w umiejętność formułowania zdań wspierających Twoje dziecko

Poznasz 3 pułapki porozumiewania się, w które wpadasz, gdy zaczynasz wymianę zdań ze swoim dzieckiem.

Dostaniesz porcję motywacji do wdrożenia zmian w życie.

Spotkasz się w gronie mam, które nie załamują rąk, ale aktywnie poszukują rozwiązania.

Szkolenie odbędzie się: 16 lutego o 20:00 na zamkniętej platformie szkoleniowej

Kim jest Dr Anna Saj?

Dr Anna Saj jest autorką trzech książek. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w każdy możliwy sposób. Jest autorką stacjonarnego Kursu Przemiany Myślenia – Metamorfoza Umysłu.

Od dwóch lat prowadzi mentorski program, w którym uczestniczy kilkaset osób – Wieczory Metamorfozy Umysłu. Prowadzi profil na Facebooku i Instagramie i ma własny kanał na YouTube. Jest zaangażowana w misję wspierania kobiet i budowania dialogu między pokoleniami. Pracuje również indywidualnie z klientami, pomagając im w procesach zmiany.

Dzięki niej wielu z nich przeszło drogę od marzeń do ich realizacji. Jest mentorem dla wielu. Pomaga w rozwoju osobistym, ponieważ jest certyfikowanym coachem i terapeutą.

Jako doktor nauk teologicznych oraz lider w międzynarodowej organizacji – Instytut Ewangelizacji Świata ICPE jest partnerem w rozwoju duchowym. Pomaga klientom pokonywać trudności w codziennym życiu osobistym i zawodowym. Jest żoną, mamą sześciorga dzieci, babcią siedmiorga wnucząt. Od 30 lat prowadzi swój biznes, co dało jej ogromne doświadczenie na polu zarządzania zasobami ludzkimi.

Często powtarza: „Moją misją życiową jest inspirowanie, motywowanie i zachęcanie. Zależy mi na tym, aby wyszło na jaw to, kim naprawdę jesteś. Chcę Ci pomóc w tym, abyś odkrył swoją misję i żył według planu. Jesteś cudem!”.