fbpx

Jak mieć dobrą komunikację w relacjach, bez zmagania się z mitami i nawykami, które funkcjonują w społeczeństwie.

[Bezpłatne Szkolenie ONLINE] 

Zlokalizujesz swoje przeszkody mentalne, nazwiesz je oraz dostaniesz wskazówki jak sobie z nimi poradzić.

Zobaczysz jakie błędy popełniasz w relacjach – zazwyczaj nieświadomie.

Zdobędziesz nowe umiejętności, które będą Cię wspierać w drodze do efektywnego porozumiewania się.

Dowiesz się jak zamienić się w aktywnego i odpowiedzialnego twórcę życia.

Dam Ci 5 wskazówek, jak chronić się przed toksycznymi relacjami.

Nauczę Cię zdań, dzięki którym zwyciężysz w niejednej konfliktowej sytuacji.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się 11 lipca o 20:00 na zamkniętej platformie szkoleniowej.

Kim jest Dr Anna Saj?

Dr Anna Saj jest autorką trzech książek. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w każdy możliwy sposób. Jest autorką stacjonarnego Kursu Przemiany Myślenia – Metamorfoza Umysłu.

Od dwóch lat prowadzi mentorski program, w którym uczestniczy kilkaset osób – Wieczory Metamorfozy Umysłu. Prowadzi profil na Facebooku i Instagramie i ma własny kanał na YouTube. Jest zaangażowana w misję wspierania kobiet i budowania dialogu między pokoleniami. Pracuje również indywidualnie z klientami, pomagając im w procesach zmiany.

Dzięki niej wielu z nich przeszło drogę od marzeń do ich realizacji. Jest mentorem dla wielu. Pomaga w rozwoju osobistym, ponieważ jest certyfikowanym coachem i terapeutą.

Jako doktor nauk teologicznych oraz lider w międzynarodowej organizacji – Instytut Ewangelizacji Świata ICPE jest partnerem w rozwoju duchowym. Pomaga klientom pokonywać trudności w codziennym życiu osobistym i zawodowym. Jest żoną, mamą sześciorga dzieci, babcią siedmiorga wnucząt. Od 30 lat prowadzi swój biznes, co dało jej ogromne doświadczenie na polu zarządzania zasobami ludzkimi.

Często powtarza: „Moją misją życiową jest inspirowanie, motywowanie i zachęcanie. Zależy mi na tym, aby wyszło na jaw to, kim naprawdę jesteś. Chcę Ci pomóc w tym, abyś odkrył swoją misję i żył według planu. Jesteś cudem!”.